Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
facebook
Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Do pilarki STIHL MS-181  |  Układ tnący  |  0048
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Dla Znajomego
Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
Najczęściej wyszukiwane
Języki
Polski
Waluty

Ceny zawierają VAT
KARTA TOWARU O ID: 10688

Bęben sprzęgła / zębatka stała STIHL
  • Bęben sprzęgła / zębatka stała STIHL
  • Bęben sprzęgła / zębatka stała STIHL
STIHL
Cena brutto: 44.00zł
Dostępność:
Producent: STIHL
Opinia:
Zapisz do PDF: Zapisz do PDF
 

Opis

Oryginalny, standardowy bęben sprzęgła z 6 stałymi zębami na standardowy łańcuch 3/8" tzw. PICCO. W zestawie bez łożyska, podkładki oraz zabezpieczenia.

Wskazówka: Zakładając nowy bębenek do swojej pilarki odradzamy montaż łańcucha pracującego wcześniej w zestawie ze starym bębenkiem.

Rada: Rozważ wprowadzenie zasady "4-2-1". Doświadczenie pokazuje, że w tym samym czasie zużywają się 4 łańcuchy, 2 bębenki i 1 prowadnica. Wnioski wyciągnij sam. Natomiast jeżeli ślady zużycia (widoczne na zębatce bębenka) są głębsze niż 0,5 mm. zalecamy jego wymianę na nowy -w przeciwnym razie będzie to miało negatywny wpływ na trwałość łańcucha tnącego który zwiększy prawdopodobieństwo do zerwania -co jednocześnie stworzy NIEBEZPIECZEŃSTWO dla użytkownika.

Uwaga: odradzamy montaż innego bębenka z tzw. kółkiem pływającym. Inne przełożenie (większa średnica kółka) w znacznym stopniu obciąża łożysko wału korbowego (od strony sprzęgła) w efekcie czego dochodzi do rozszczelnienia silnika a w konsekwencji do bardzo poważnej awarii silnika.

Pasuje do modeli pilarek: 017/018/019T/MS-170/MS180/MS-190T/MS-191T/021/023/025/MS-171/MS-181/MS-211/MS-210/MS-230/MS-250

W związku z tym, że uruchamiamy nowy sklep, na nowej platformie -zalecamy ewentualną eksplorację w nowym sklepie: sklepstihl.pasaz24.pl

Opinie

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:


Error!

Unable to determine the page link!